page_banner

Produkty

Optický vysielač / prijímač QSFP28 100 Gb / s CWDM4 1310 nm 2 km DDM DFB

Stručný opis:

100 Gb / s QSFP28 CWDM4 je štvorkanálový zásuvný paralelný optický vysielač a prijímač navrhnutý pre 100G CWDM aplikácie so sieťami FEC, Datacenter a Enterprise a ďalšími optickými spojmi. Vyhovujú špecifikáciám SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysielače a prijímače vyhovujú požiadavkám smernice RoHS.


Detail produktu

Popis produktu

100G QSFP28 integruje štyri dátové pruhy v každom smere so šírkou pásma 100 Gb / s. Každý pruh môže pri rýchlosti G.652 Single Mode Fiber (SMF) pracovať pri rýchlosti 25,78 125 Gb / s až 2 km. Centrálne vlnové dĺžky kanálov 4CWDM sú 1271 nm, 1291 nm, 1211 nm a 1331 nm.

Funkcia produktu

Dátový tok až 25,78 125 Gb / s na kanál
Až do dosiahnutia 2 km pre G.652 SMF
4 nechladený vysielač CWDM na báze DFB
4-kanálový detektor fotografií PIN
Za tepla pripojiteľný tvar QSFP28
Duplexná LC zásuvka
Interné obvody CDR na kanáloch prijímača aj vysielača
Podpora bypassu CDR
Vstavané digitálne diagnostické funkcie
Nízka spotreba energie <3,5 W.
Teplota prevádzkového kufra: 0 ~ + 70 ° C

Aplikácia

100G CWDM4 aplikácie s FEC
Siete dátových centier a podnikových sietí
Ostatné optické spojenia

Špecifikácia produktu

Parameter

Údaje

Parameter

Údaje

Tvarový faktor

QSFP28

Vlnová dĺžka

1310 nm

Maximálna rýchlosť dát

103,1 Gb / s

Maximálna prenosová vzdialenosť

2km

Konektor

LC Duplex

Médiá

SMF

Typ vysielača

LAN-WDM na báze DFB

Typ prijímača

PIN

Diagnostika

Podporované DDM

Teplotný rozsah

0 až 70 ° C (32 až 158 ° F)

TX Napájajte každý jazdný pruh

-6,5 ~ 2,5 dBm

Citlivosť prijímača

<-10dBm

<-10 dBm

Spotreba energie

3,5 W

Pomer vyhynutia

3,5 dB

1

Skúška kvality

2

Testovanie kvality signálu TX / RX

3

Testovanie rýchlosti

4

Testovanie optického spektra

5

Testovanie senstivity

6

Testovanie spoľahlivosti a stability

Testovanie koncovej časti

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Správa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optický vysielač / prijímač 25 Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC