page_banner

Produkty

100 Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optický vysielač / prijímač

Stručný opis:

100 Gb / s QSFP28 SR4 je a
štvorkanálový, zásuvný, paralelný optický vysielač a prijímač určený pre aplikácie 100 GBASE-SR4 a 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Vyhovujú špecifikáciám SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 a Telcordia GR-468-CORE. Optické vysielače a prijímače vyhovujú požiadavkám smernice RoHS.


Detail produktu

Popis produktu

100G QSFP28 integruje štyri dátové pruhy v každom smere so šírkou pásma 100 Gb / s. Každý pruh môže pracovať pri rýchlosti 25,78 125 Gb / s až do 70 metrovej prenosovej vzdialenosti pomocou vlákna OM3 alebo 100 metrov cez prenosovú vzdialenosť pomocou vlákna OM4. Tieto moduly sú navrhnuté tak, aby fungovali nad multimódovými vláknovými systémami s nominálnou vlnovou dĺžkou 850 nm.

Funkcia produktu

Dátový tok až 103,1 Gb / s

Za tepla pripojiteľný tvar QSFP28

4 kanály, 850nm pole VCSEL a pole foto detektorov PIN

Interné obvody CDR na kanáloch prijímača aj vysielača

Vstavané digitálne diagnostické funkcie

Jeden zdroj napájania +3,3 V.

Nízka spotreba energie <2,5 W.

Aplikácia

100 GBASE-SR4 100 G Ethernet cez duplexný MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Ostatné optické spojenia

Špecifikácia produktu

Parameter

Údaje

Parameter

Údaje

Tvarový faktor

QSFP28

Vlnová dĺžka

850 nm

Maximálna rýchlosť dát

103,1 Gb / s

Maximálna prenosová vzdialenosť

70 m @ OM3 / 100 m @ OM4

Konektor

MTP / MPO-12

Médiá

MMF

Typ vysielača

VCSEL 850nm

Typ prijímača

PIN

Diagnostika

Podporované DDM

Teplotný rozsah

0 až 70 ° C (32 až 158 ° F)

TX Napájajte každý jazdný pruh

-8,4 ~ 2,4 dBm

Citlivosť prijímača

<-10.3dBm

<-10,3 dBm

Spotreba energie

3,5 W

Pomer vyhynutia

3dB

1

Skúška kvality

2

Testovanie kvality signálu TX / RX

3

Testovanie rýchlosti

4

Testovanie optického spektra

5

Testovanie senstivity

6

Testovanie spoľahlivosti a stability

Testovanie koncovej časti

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Správa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optický vysielač / prijímač LC 100GBASE-LR4 a 112GBASE-OTU4 QSFP28 s duálnou rýchlosťou 1310nm 100m DDM DML a PIN LC