page_banner

Produkty

Optický vysielač / prijímač 25 Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 km DDM DFB LC

Stručný opis:

Vysielače a prijímače SFP28 sú vysoko výkonné, nákladovo efektívne moduly podporujúce dátový tok 25 Gb / s a ​​maximálnu dĺžku spojenia 10 km na SMF. Je navrhnutý pre 25GBASE-LR Ethernet a 25,78125 Gb / s single lane 100GE LR4. Vyhovujú predpisom SFF-8402 a SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 a IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.


Detail produktu

Popis produktu

Optický vysielač / prijímač 25G SFP28 je navrhnutý pre 25GBASE-LR Ethernet a 25,78125 Gb / s single lane 100GE LR4. Jeho maximálna dĺžka spojenia je 10 km na SMF. Optický vysielač / prijímač je v súlade so smernicou RoHS.

Funkcia produktu

Dátová rýchlosť až 25,78 125 Gb / s
Za tepla pripojiteľný tvar SFP28
Duplexný LC konektor
1310nm prijímač DFB a PIN
Vstavané digitálne diagnostické funkcie
Maximálna dĺžka spojenia 10 km na SMF
Jeden zdroj napájania +3,3 V.
Nízka spotreba energie <1,2 W.
Teplota prevádzkového kufra: -5 ~ + 70 ° C

Aplikácia

25GBASE-LR Ethernet
25,78 125 Gb / s jeden jazdný pruh 100GE LR4

Špecifikácia produktu

Parameter

Údaje

Parameter

Údaje

Tvarový faktor

SFP28

Vlnová dĺžka

1310 nm

Maximálna rýchlosť dát

25,78 125 Gbps

Maximálna prenosová vzdialenosť

10km

Konektor

Duplex LC

Médiá

SMF

Typ vysielača

DFB 1310 nm

Typ prijímača

PIN

Diagnostika

Podporované DDM

Teplotný rozsah

-5 až 70 ° C

TX Power

-7 ~ 2 dBm

Citlivosť prijímača

<-11.3dBm

<-11,3 dBm

Spotreba energie

1,2 W

Pomer vyhynutia

3,5 dB

1

Skúška kvality

2

Testovanie kvality signálu TX / RX

3

Testovanie rýchlosti

4

Testovanie optického spektra

5

Testovanie senstivity

6

Testovanie spoľahlivosti a stability

Testovanie koncovej časti

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Správa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Predchádzajúci: