page_banner

Produkty

Optický vysielač / prijímač 25 Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 km DDM EML Duplex LC

Stručný opis:

Modul SFP28 LAN-WDM kompatibilný s SFF-8431, SFF-8432 a IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Digitálne diagnostické funkcie sú k dispozícii prostredníctvom dvojvodičového sériového rozhrania, ako je uvedené v SFF-8472. Optický vysielač / prijímač vyhovuje požiadavkám RoHS.


Detail produktu

Popis produktu:

25G LAN WDM je veľmi kompaktný modul optického vysielača / prijímača a má vlnovú dĺžku 12. Vysielač LAN-WDM EML a prijímač APD poskytujú vynikajúci výkon pre ethernetové aplikácie s dosahmi až 10 km na SMF.

Funkcia produktu

Rýchlosť prevádzkových dát až 25 Gb / s
Chladiaci laser LAN-WDM EML a prijímač APD
Za tepla pripojiteľná stopa SFP28
Vstavané digitálne diagnostické funkcie
Jeden zdroj napájania +3,3 V.
Stratový výkon menej ako 2,0 W
Interné CDR na kanáli vysielača aj prijímača
Podpora bypassu CDR
Balenie SFP28 MSA s LC konektorom
Veľmi slabý chvenie
Veľmi nízke EMI a vynikajúca ochrana ESD
V súlade so smernicou RoHS

Aplikácia

25GBASE-LR 25G Ethernet
25,78 125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Iné optické spojenie

Špecifikácia produktu:

Parameter Údaje Parameter Údaje
Tvarový faktor SFP28 Vlnová dĺžka LANWDM
Maximálna rýchlosť dát 25,78 125 Gbps Maximálna prenosová vzdialenosť 10km
Konektor Duplex LC Médiá SM
Typ vysielača LANWDM EML Typ prijímača APD
Diagnostika Podporované DDM Teplotný rozsah 0 až 70 ° C
TX Napájajte každý jazdný pruh -2 ~ + 6 dBm Citlivosť prijímača <-19.5dBm
<-19,5 dBm Spotreba energie 2 W. Pomer vyhynutia

6 dB

1

Skúška kvality

2

Testovanie kvality signálu TX / RX

3

Testovanie rýchlosti

4

Testovanie optického spektra

5

Testovanie senstivity

6

Testovanie spoľahlivosti a stability

Testovanie koncovej časti

xinfu

Certifikát kvality

safd (2)

CE certifikát

safd (3)

Správa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optický vysielač / prijímač 25 Gb / s SFP28 CWDM 40 km DDM EML Duplex LC

  • Optický vysielač / prijímač 25 Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 km DDM EML Duplex LCVýrobok